Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No.: 328
Bez tytułu, 2018
akryl, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger / 2018.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
estymacja: 25 000 - 30 000 zł