Zofia RUDZKA (1894 - 1976)
Lot No.: 228
W oknie
olej, tektura, 71 x 50 cm;
sygn. l. d.: ZRudzka;
olej, tektura, 71 x 50 cm;
sygn. l. d.: ZRudzka;
na odwrocie 4 nalepki wystawowe: ze Związku Radzieckich Malarzy
ZSRR, z Kijowa (1964), z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych
z Krakowa oraz Warszawy - Wystawa Grupa Zachęta do Moskwy
(1963) nr kat. 72