Michalina KRZYŻANOWSKA (1883 - 1962)
Lot No.: 217
Pejzaż z białymi chmurami
olej, tektura, 25,5 x 39 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: MichalinaKrzyżanowska