Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 126
Pejzaż ze sztafażem
olej, deska;
16,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelna).
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
16,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelna).
estymacja: 1 500 - 1 800 zł