Eugeniusz WANIEK (1906-2009)
Lot No.: 45
Bezrobotny, 1932
olej, sklejka; 89 x 54 cm;
sygn. p. d.: E. Waniek
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
sygn. p. d.: E. Waniek
estymacja: 22 000 - 26 000 zł