Teresa STARZEC (ur. 1952)
Lot No.: 325
Ustka, 1989
olej, płótno; 27,5 x 51,5 cm;
sygn. p. d.: T. Starzec;
olej, płótno; 27,5 x 51,5 cm;
sygn. p. d.: T. Starzec;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TERESA STARZEC / "USTKA" 1989 - ol. pł / wym. 27 x 5;
praca oprawiona.