Malarz polski, ok. 1925
Lot No.: 135
Kwiaty w wazonie
olej, płótno naklejone na tekturę; 40 x 31,5 cm;
sygn. p. d. słabo czytelnia;
sygn. p. d. słabo czytelnia;