Autor nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 162
Książe Józef Poniatowski
olej, deska mahoniowa; 19 x 15 cm;
Według obrazu Marcello Bacciarellego.
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł