Autor nieokreślony, XIX w.
Lot No.: 158
Portret - miniatura
gwasz, kość; 9 x 6,5 cm (owal);
sygn. l. d.: nieczytelnie
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
sygn. l. d.: nieczytelnie
estymacja: 1 600 - 1 900 zł