Malarz nieokreślony, polski XIX w.
Lot No.: 148
W zaścianku
olej, płótno dublowane;
31,5 x 26 cm.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
31,5 x 26 cm.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł