Autor nieokreślony, pocz. XX w.
Lot No.: 103
Morskie fale
olej, papier naklejony na tekturę;
11 x 16 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
estymacja: 2 000 - 2 300 zł