Apolinary Stanisław KOTOWICZ? (1859-1917)
Lot No.: 57
Portret starszego mężczyzny
olej, płótno naklejone na tekturę; 27,5 x 23 cm;
sygn. p. g.: Kotowicz (? - słabo czytelnie)
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł