Autor nieokreślony, polski, XX w.
Lot No.: 32
Huculska dziewczyna
akwarela, papier;
56 x 46 cm;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
56 x 46 cm;
estymacja: 3 000 - 3 600 zł