Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Lot No.: 5
Widok na Wzgórze Wawelskie, 1921
akwarela, ołówek, tektura; 30 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: LWyczół / 1921 (ołówkiem).
estymacja: 25 000 - 35 000 zł
estymacja: 25 000 - 35 000 zł