Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Lot No.: 307
Martwa natura wiejska, 1985
olej, płótno; 72 x 82 cm;
estymacja: 29 000 - 34 000 zł
estymacja: 29 000 - 34 000 zł