Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)
Lot No.: 384
Dziewczyna, 1987
olej, płótno; 65 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: .R.ZAKRZEWSKI / .XI.1987.OLEJ./.34.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł