Miśnia, Staatliche Porzellan Manufaktur
Lot No.: 614
Talerz dekoracyjny ze złoconą gałązką dębową
porcelana, dekoracja reliefowa, złocenia;
XX w. (okres międzywojenny?)
estymacja 1700 - 2000 zł
XX w. (okres międzywojenny?)
estymacja 1700 - 2000 zł