Antoni Ferdynand CHITRY de FREYSELSFELD (1873-?)
Lot No.: 63
Postać hucuła
akwarela, papier; 33 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: AF (?) / 943
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
sygn. l. d.: AF (?) / 943
estymacja: 1 400 - 1 700 zł