NORBLIN I SKA (1819-1939)
Lot No.: 705
Para świeczników
plater; 39 x 13,5 x 13,5 cm;
Warszawa, 4. ćw. XIX w.
plater; 39 x 13,5 x 13,5 cm;
sygn. na spodzie w owalu pod orłem carskiej Rosji: NORBLIN I SKA / GALW. / WARSZAWA;
Warszawa, 4. ćw. XIX w.