Nieokreślona wytwórnia
Lot No.: 632
Para figur myśliwych
porcelana; 35 x 21 [20] x 16 [15] cm;
2 ćw. XVIII w.
figura 1 - brak detalu w rękach; figura 2 - duży ubytek fragmentu podstawy, liczne spękania klejone, dłonie odbite (zachowane);
sygn. kobaltem podszkliwnym na spodzie: tarcza/ul z czterema kreskami poziomymi;
2 ćw. XVIII w.