Oreste COSTA (1851-1901)
Lot No.: 139
Martwa natura
olej, płótno; 90 x 75 cm;
sygn. u dołu.: Costa / Firenze;
olej, płótno; 90 x 75 cm;
na odwrocie nalepka Narodowego Stowarzyszenia Artystów, Florencja, Piazza Pitti;
praca oprawiona.