Alessio ISSUPOFF (1889-1957)
Lot No.: 95
Portret kobiety, 1945
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Alessio Issupoff
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: Alessio Issupoff
estymacja: 15 000 - 18 000 zł