Rudolf MYŚLIWIETZ (1900-1977)
Lot No.: 28
Karkonosze
olej, płótno; 75 x 95 cm;
sygn. l. d.: R Myśliwietz
estymacja: 6 600 - 7 600 zł
sygn. l. d.: R Myśliwietz
estymacja: 6 600 - 7 600 zł