Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)
Lot No.: 15
Trójka - Pędzące konie
olej, płótno; 60 x 75 cm ( w świetle ramy);
sygn. p. d.: M.Krzyżak
estymacja: 4 600 - 5 500 zł
sygn. p. d.: M.Krzyżak
estymacja: 4 600 - 5 500 zł