Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Lot No.: 13
Oficer Artylerii Konnej Księstwa Warszawskiego
olej, tektura; 27 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: Zygmunt Rozwadowski / 1909 -
estymacja: 18 000 - 20 000 zł
estymacja: 18 000 - 20 000 zł