Lot No.: 820
Tłok pieczętny z herbem Korczak hr. Branickiego
brąz złocony, agat szlifowany; wys. z trzonkiem 11 cm; pole pieczętne: 2,7 x 2,2 cm.
Francja, II poł. XIX w.
estymacja: 6 300 - 7 000 zł
Francja, II poł. XIX w.
estymacja: 6 300 - 7 000 zł