Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.: 107
Martwa natura z ptakami
olej, płótno;
42 x 52,5 cm.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
42 x 52,5 cm.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł