Malarz nieokreślony, XIX W.
Lot No.: 99
Msza polowa
olej, płótno dublowane;
53 x 67 cm.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
olej, płótno dublowane; 53 x 67 cm.
Msza polowa z okresu najazdu szwedzkiego z udziałem hetmana polnego koronnego Stefana Czarnieckiego.