J. PLUTA, XX w.
Lot No.: 17
Krakowiak, 1910
akwarela, papier; 11 x 7,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Pluta, napis l. d.: Ry.... (?) Koła 11/X 910.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł