Wiesław KOZUB (ur. 1946)
Lot No.: 382
Z cyklu: "Z innego świata"
olej, technika własna, płyta: 29,5 x 21 cm;
sygn. l. d.: WKozub;
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
sygn. l. d.: WKozub;
estymacja: 1 300 - 1 700 zł