Kazimierz ZIELIŃSKI (1923-2010)
Lot No.: 239
Ewa II, lata 80. XX w.
brąz; wys. 41 cm;
sygn. w odlewie: KZieliński
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. w odlewie: KZieliński
estymacja: 4 000 - 5 000 zł