Lot No.: 719

Złotnik Jan JARZYNA - Lwów

Lot No.: 719

Zestaw sztućców

- 6 łyżeczek do herbaty: dług: 15,2 cm; waga: 210 g; - 1 łyżeczka do cukru: dług. 11,2 cm; sygn. na odwrocie uchwytu;
XIX/XX w.