Lot No.: 368

Stanisław Jan ŁAZOREK (1938-2000)

Lot No.: 368

Widok na bazylikę Sacré-Cour na Montmartre w Paryżu

olej, płótno; 81,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d.;