Wiesław SZAMBORSKI (ur. 1941)
Lot No.: 366
Z gałązka (chmury), 1989
akryl, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p.d.: Szamborski 89,
sygn. p.d.: Szamborski 89,