Jerzy MIERZEJEWSKI (1917-2012)
Lot No.: 358
Król Edyp, 1965
olej, płótno; 80,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Mierzejewski
olej, płótno; 80,5 x 100 cm;
na odwrocie: MAL. JERZY MIERZEJEWSKI | POLSKA 1965 | OLEJ „KRÓL EDYP“ | 99,5 x 80,5 cm | 31 [w kółku] 13-I;
praca oprawiona.