Lot No.: 346

Dorothy (DOTTIE) STANLEY

Lot No.: 346

Wielbicielka słońca, 2008

olej, płótno; 365,5 x 28 cm;
opisane na blejtramie: 420-"SUN WORSHIPER" © 2008 DOROTHY (DOTTIE)STANLEY.