Lot No.: 343

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Lot No.: 343

Kompozycja, 1964

technika mieszana, papier, wym. 42 x 29,5 cm; sygn. po środku: "W. Popielarczyk 64" (ołówkiem);