Lot No.: 331

Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)

Lot No.: 331

Akt, lata 50. XX w.

monotypia, bibułka; 21,5 x 16 cm na arkuszu 28 x 22 cm;
sygn. p. d.: St. Dretler-Flin;