Bencion (Benn) RABINOWICZ (1905-1989)
Lot No.: 326
Białe stokrotki z "mgiełką kwiatów ala”, 1987
olej, tektura; 62 x 50 cm;
sygn. l. d.;
sygn. l. d.;