Lot No.: 135

Edmund BARTŁOMIEJCZYK (1885-1950)

Lot No.: 135

Błyskawica (Burza), 1935

litografia, papier; 30 x 33,7 cm (wymiar arkusza);
sygn i dat. u dołu.