Lot No.: 109

Artysta nieokreślony

Lot No.: 109

Molo Sopockie, ok. 1920

akwaforta, papier; 8,5 x 13,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. poniżej obrazu: M DEY?; l. d. poniżej obrazu: BAD ZOPPOT;