Lot No.: 101

Stefan SUBERLAK (1928-1994)

Lot No.: 101

Wiatrak I, 1969

litografia, papier; 79 x 59,5 cm;
sygn. i opisany u dołu: litografia "WIATRAK I" Suberlak Stefan 1969 rok.