Lot No.: 836
Wachlarz oprawiony w złoconą ramę
stelaż - kość słoniowa; gwasz, jedwab; wymiary rozłożonego wachlarza 27 x 49 cm;
Francja, XVIII w.
estymacja: 6 400 - 7 600 zł
Francja, XVIII w.
estymacja: 6 400 - 7 600 zł