Lot No.: 213
Madonna
drewno, wys. 31 cm.
Polska, ok. 1910 (?)
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
drewno, wys. 31 cm.
Polska, ok. 1910 (?)
Typ ikonograficzny Matki Bożej Skępskiej: Madonna w koronie i wzorzystym płaszczu, ze złożonymi do modlitwy dłońmi; u Jej stóp księżyc - maska lunarna.
Stan zachowania: ubytki drewna w koronie i księżycu.