Lot No.: 95

Józef KOWNER (1895-1967)

Lot No.: 95

Martwa natura z paletą i pudełkiem z farbami, 1949

olej, płótno; 38 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Kowner / 49
estymacja: 8 500 - 9 500 zł