Lot No.: 94

Zygmunt KAŁUSKI (1880-1968)

Lot No.: 94

Kwiaty i owoce

olej, płótno; 68 x 54 cm;
sygn. p. d. oraz w kompozycji: Z. Kałuski
estymacja: 2 700 - 3 200 zł