Lot No.: 87

Michał STAŃKO (1901-1969)

Lot No.: 87

Owce na hali, 1937

olej, tektura fakturowana;
25,5 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: Michał Stańko / 37
estymacja: 1 900 - 2 300 zł