Lot No.: 80

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Lot No.: 80

Pejzaż zimowy

olej, tektura; 34,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
estymacja: 5 400 - 6 400 zł