Lot No.: 75

Józef PIENIĄŻEK (1888-1953)

Lot No.: 75

Pejzaż zimowy z rzeką i mostem

olej, tektura; 21 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JPieniążek (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł