Lot No.: 74

Kazimierz Teofil POCHWALSKI (1855-1940)

Lot No.: 74

Dzieci w ogrodzie

olej, płótno dublowane; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: K. Pochwalski
estymacja: 16 000 - 18 000 zł